Depolama şirketimiz Maltepe parça eşya depolama kampanyaları ile mayıs ve haziran aylarında %30 indirim sağlamaktadır. Özellikle ana merkezimizin burada yer alması müşterilerimiz açısından son derece olumlu açıdan eşya depolama fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. 

Maltepe Eşya Depolama Nasıl Çalışır? 

Örneğin evinizde fazla eşyalar var. Fakat ileride geri kullanırım diye eşyaları birine vermek ya da ikinci el eşya alanlara satmak yerine bir depolama şirketi ile görüşüp, depolatmak mı istiyorsunuz? O halde bu seçiminizi bizlerle paylaşan müşterilerimize kampanyalarla fazla maliyet gerektirmeyen depolama olanakları sunuyoruz.  

Maltepe eşya depolama son derece temiz olanaklarla çalışmakta, müşterilerin emanetine tabiri caizse gözü gibi bakmaktadır. Üstelik depolanacak eşyalarınız firmamız tarafından hem taşınıp, hem de depolanıyor. Bu da son derece avantajlı bir durumu da beraberinde getiriyor.  

Depolama alanlarımızla ülkemizde en çok tercih edilen depolama şirketleri arasında yer almaktayız. Bu nedenle tercih edilmemiz gayet olağan karşılanan bir durum olsa gerek.  

Üstelik bütün bunlarla da kalmayıp, eşyalarınız ister mobilya olsun ister elektronik olsun her alanda uzman kadromuz ile parça eşya depolama işlemlerinde profesyonel bir çizgi ile yolumuzdan şaşmadan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 

Maltepe eşya depolama firmaları ve fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınız depolanmadan önce ücretsiz eksper sayesinde adreslerinize gelinip görülmektedir. Bunun sonucunda eşya depolama sözleşmesi düzenleyerek de eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz kadar saklayabilirsiniz.