Parça eşya depolama şirketi olarak İstanbul’da etki alanımızı sürdürmekteyiz. Kurumsal eşya depolama işlemlerinin yanı sıra hizmetlerimiz bağlığı adı altında sizlere neler yapıyoruz? sorusuna açıklama yapacağız. 

Evden Eve Nakliyat Ve Depolama Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Bağlıca hizmetlerimiz şehir içi, şehirler arası ev taşıma, iş yeri taşıma, uluslararası nakliyat, askılı tekstil, sanat eserleri,taşımacılığı, parça eşya taşıma depolama işlemlerini kurumsal bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Firmamız 1991 yılından bu yana İstanbul – Ataşehir merkezli olarak hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Bütün çalışanlarımız her şeyden önce müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirmiş bu doğrultuda işlerine motive olmaktadırlar. Parça eşya depolama konusunda ihtiyaç sahiplerine olumlu yanıt veren, müşteri güvenini doruklarda taşıyan firmamız, her zaman ilklere imza atmayı başarmıştır. Firmamız, parça eşya nakliyelerinde ve depolama hizmetlerinde çeşitli kampanyalar sayesinde müşterilerinin dikkatini çekmiş, kurumsal kimliğini kısa sürede ülkemizde yaymıştır.