Parça eşya depolama fiyatları firmamız tarafından uygun bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Eşya depolama ücretleri bilindiği üzere aylık ödenmektedir. Taşınma ve depolama fiyatları bütün olarak hesaplanır böylece ortalama fiyat ortaya çıkmış olacaktır. 

Müşterilerimiz dilerse parça eşyalarını depomuza bir firma aracı olmayacak şekilde kendileri de getirebilir. Fakat bunun altını çizmek gerekir sadece kendileri herhangi bir firmanın taşıyıcı ya da depolayıcı olsun, 3. kişiler sıfatı ile doğurabilecekleri sorunlardan firmamız sorumlu değildir.  

En Doğru Yöntem: Biz Taşıyalım; Biz Depolayalım! 

Peki depolama işlemlerinin sorunsuz, kazasız, belasız olabilmesi için neler yapılmalıdır. Öncelikle müşterilerimizle birebir diyalog halinde olup, yapılması gereken işlemleri şeffaf bir şekilde dile getiriyoruz. Yani eşya depolarken neyin nasıl yapılacağı hakkında mutlaka fikir sahibi olabilecek derecede bilgi aktarıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri

Eşya Depolama Fiyatları

Anlaşmalar halinde depolanacak eşyalarınız taşıma işlemini gerçekleştiren personelimiz tarafından belirttiğiniz adreste paketlemesi yapılır. Depolarımıza konulmak üzere araçlarımıza yüklenir. Bir depolama sözleşmesi yapılır. Böylece eşyaların ne kadar süre ile depolanacağı, depolama ücretlerinin hangi aylarda yapılacağı ve ne kadar tutarda yapılacağı sözleşmede yer almaktadır.  

Örneğin her ayın 5. inde 150 lira depolama ücreti ödenecektir. Depolama süresi 5 ay olacaktır. Bunun gibi maddeler sözleşmede detaylı bir şekilde yer almaktadır.  

Parça eşya depolama ücretleri son derece uygun fiyatlarda yapılmaktadır. 3 tane beyaz eşyanın aylık depolama ücreti taşıma işlemi hariç 100 TL tutarındadır. Parça eşya depolama ve taşıma fiyatları eşyaların teslim alınacağı adres, depolama süresi ve depolanan malzemenin ebatlarına göre değerlendirilmektedir.